НОВИНИ

13 травня 2016
МИ ЗНАЄМО, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВАШИХ КУРЕЙ!

Генетичний потенціал росту птиці і якість корму – головні фактори, які визначають чи отримаєте Ви бажаний результат.

Сьогодні мова піде про курей-несучок.

Для початку необхідно придбати курчат в місці, якому ви довіряєте. Як варіант, птахоферма. Якщо ж вирішили купувати на ринку, зверніть увагу на вигляд курчат: пір’ячко повинне бути сухим, чистим і пухнастим, а ще – на послід, чи немає в ньому домішок крові, що є явною ознакою кокцидіозу.

Отож, здорових і жвавих курчат ви придбали. Їх необхідно помістити в картонну коробку, при чому не більше 10 курчат на 1 кв. м. Підстилка – з поглинаючого матеріалу: з тирси, соломи або ін. Температура в коробці не повинна бути занадто високою чи низькою, щоб курчата не застудились і не перегрілись! Нормативний показник ваги у віці 10 днів — 281 г.

Тепер найцікавіше – раціональна відгодівля для отримання максимального результату.

Згодовування повинно бути ретельно продуманим вже з перших днів життя курчат – це дуже важливо!

Завдяки ретельному науковому підходу команди ТзОВ «Агротехніка» до питань ефективної годівлі, нам вдалось розробити повнораціонний передстартерний корм (у вигляді дрібної крупки) для несучок віком 1-7 днів життя, який збагачений всіма необхідними наборами поживних речовин, щоб курча зміцніло. Для продовження відгодівлі ми пропонуємо комбікорми: Стартер (1-8 тиждень), Гроуер (9-20), Фінішер (з 21 тижня і до завершення несучкості).

Використовуючи комбікорма ТМ Агрокорм, ви досягнете рівня високої несучості. Зокрема вага яйця на початковому етапі несучості складає 40-50 г, а у період інтенсивної несучості – 55-65 г. Таких показників ми досягли за рахунок правильного балансу кальцію та фосфору, вітамінів групи В, D3 та Е. Варто зазначити, що взимку кормів потрібно більше, ніж влітку.

Комбікорма ТМ Агрокорм – найкращий вибір виключної натуральності і європейської якості. За бажанням ми допоможемо Вам підібрати індивідуальну рецептуру і з радістю проконсультуємо з приводу будь-якого питання.

Ми знаємо, що потрібно для Ваших курей!

З повагою, команда ТзОВ «Агротехніка»

Наші партнери