НОВИНИ

1 червня 2016
Розведення перепелів! Відкрийте власний бізнес!

Хочете розпочати власний бізнес, але не маєте потрібного капіталу? Тоді ми вам допоможемо.

Сьогодні мова піде про розведення перепелів та перепілок. Адже для того, щоб обзавестися  перепелами не знадобиться багато часу та витрат.

Мабуть, кожному з нас перепелині яйця відомі своїми унікальними лікувальними властивостями. Більше того, цілющі властивості перепелиних яєць і м’яса відомі людині з давніх часів. Японці в свій час вивезли з Китаю партію перепелів, зацікавившись їх унікальними якостями. Після трагедії Хіросіми, японці почали велику увагу приділяти вивченню продуктів, що виводять радіонукліди з організму, і довели, що саме ці яйця дуже помічні. А ще вони сприяють розумовому розвитку дітей. На відміну від інших птахів, перепілки не хворіють на сальмонельоз. Це говорить про те, що перепелині яйця можна вживати в сирому вигляді, а значить в організм надходить набагато більше корисних речовин, які завжди втрачаються при термічній обробці. Своїми дієтичними властивостями перепелине м’ясо перевершує не тільки курку, але і кролика.

Позитивним моментом є ще й те, що ринок України не перенасичений «перепелиним» бізнесом, а отже у вас не буде багато конкурентів.

А тепер, власне, про розведення самих перепелів та перепілок. В порівнянні з іншою птицею, вони невибагливі і якогось особливого догляду не потребують. Для цього будуть потрібні клітки для папуг або канарок. Єдине, що необхідно для вдалої несучості – дотримання збалансованого правильно підібраного харчування та дотримання температурного і світлового режиму. Кількість перепілок на Вашій перепелиній фермі вибирайте самі.

При транспортуванні яйця пошкоджуються, тому при перевезенні «майбутньої ферми» на далеку відстань, будьте готові втратити близько 50% яєць. Якщо ви купуєте триденних пташенят перепелів, тут проблем менше, але ви повинні привезти курчат у вже заздалегідь підготовлене приміщення, з готовими клітками, поїлками і кормом. Все тому, що молоді пташки чутливі і дещо вимогливі до харчування. Тому найменші порушення можуть призвести до ослаблення всього поголів’я.

Новонароджені перепелята мають дуже низьку вагу свого тіла, біля 6 г, а за 50 днів життя набирають масу майже 200 г за умови використання повнораціонного корму ТМ «Агрокорм» лінії «Універсальний», над рецептурою якого сумлінно працювали технологи ТзОВ «Агротехніка»:

  • Стартер (дрібна крупка) – з 1-го по 28-й день відгодівлі;
  • Гроуер (дрібна крупка) – з 29-го по 50-й день відгодівлі;
  • Несучка (крупка) – корм для перепілок-несучок у період несучості.

В зв’язку з тим, що наша продукція пройшла сертифікацію у міжнародній компанії TÜV SÜD та повністю відповідає вимогам ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005, можете не хвилюватись, адже з нашими готовими комбікормами ви отримуєте гарантію не тільки європейської якості продукції, а й плідного співробітництва та консультації технолога для якнайкращого вибору індивідуальної рецептури та програми відгодівлі.

Стосовно приміщення, в якому потрібно утримувати птицю, варто зауважити, що воно має бути добре провітрюваним, але без протягів. Освітлення не повинно бути яскравим – це також негативно позначається на «настрої» несучок. Світловий день повинен тривати близько 16 годин, але не менше 12 годин. Мінімальна температура 16 С. Вода в поїлках перепелів повинна бути завжди! При чому міняти її треба 3-4 рази на день – не можна допускати застою. При великому поголів’ї перепелів актуальна поїльна система з проточною водою. У віці 1 місяця слід відокремити півників від курочок. До 2-місячного віку перепілки досягають фізичної зрілості і подальше їх вирощування не доцільне. Перед забоєм птахів перестають годувати за 12 годин.

Як ви зрозуміли, вирощування перепелів та перепілок (будь то виробництво м’яса або  яєць) – справа не дуже клопітка, тому можете впевнено відкривати власний бізнес.

Перепелина ферма з повнораціонними кормами ТМ «Агрокорм» – довгострокове і надійне джерело доходу!

 

З повагою, команда ТзОВ «Агротехніка»

Наші партнери