ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

16 січня 2017
Щоб свиноматка була здорова…

Свині швидко ростуть і добре набирають вагу. Але це стає можливим лише тоді, коли ви забезпечуєте їх високоякісними раціонами.

Якщо взяти до уваги високу інтенсивність росту і плодючість тварин, то стає зрозумілим, що розводити їх дуже вигідно навіть в умовах невеликого домашнього господарства.

Для ефективної відгодівлі свиноматок і поросят ми рекомендуємо використовувати комбікорм преміум-класу, насичений не тільки якісними поживними компонентами, а й повноцінним вітамінно-мінеральним комплексом.

У перші 84 дні поросності свиноматка в середньому споживає 2,2-2,8 кг корму в день. Але в останні 30 днів супоросності потреба в кормі збільшується. У виробництві комбікормів для свиноматок присутня велика кількість білка. Це потрібно для того, щоб зменшити ризик загибелі ембріонів. Під час опоросу і в перші години після нього свиноматок не годують, через 5-6 годин після опоросу їм дають бовтанку з 0,5-0,7 кг концентратів. До повної норми раціон поступово доводять до 5-7 дня, так як різкий перехід на повний раціон чинить негативний вплив на травлення і молочність свиноматок. Після опоросу концентрати повинні займати в раціоні не менше 60-70%, крім того потрібно давати трохи соковитих кормів: силосу, буряків, гарбуза, моркви, для того, що було багато молока.

Компанія «Агротехніка» пропонує готові корма, концентрати та премікси високої якості для свиней, свиноматок за оптимальною ціною. Виробляючи комбікормову продукцію ми подбали про те, щоб «їжа» для свиней була якісною та поживною на кожному етапі росту.

Наші партнери