НОВИНИ

1 березня 2017
Колір яєчної шкарлупи

Одним з визначальних факторів, від якого залежить колір шкарлупи, є порода самої несучки. Але замічено, що курка з білим оперенням частіше несе яйця з білою шкарлупою, а несучки з рябим або золотистим оперенням – з червоною або коричневою шкарлупою. Також майбутній колір яйця можна визначити за забарвленням мочки вуха молодої несучки. Якщо вона біла – яйце теж матиме такий колір, якщо ж червоного – то відповідно червоного або коричневого кольору. Цікавим є те, що забарвлення шкарлупи не впливає на смакові якості яйця.  

Насиченість кольору залежить від зовнішнього середовища: температури повітря, перенесених стресів та стану самої птиці в період яйцекладки. До слова, перші яйця є темнішими, оскільки в організмі молодої несучки найбільша концентрація пігменту. Коричневий відтінок шкарлупи дає пігмент під назвою протопорфирин. Чим більше часу витрачається на проходження яйця через яйцепровід, тим колір буде насиченішим, бо протопорфирин довше впливатиме на оболонку.

Взагалі, куряче яйце містить багато необхідних організму людини амінокислот та безліч вітамінів (A, D, B, E, біотин, холін, кальцій, залізо, магній, фосфор, цинк) і вони майже повністю засвоюються. Варто зазначити, що яйця з білою шкарлупою і яйця з коричневою шкарлупою не відрізняються за своїми поживними речовинами.

 

З повагою, команда ТзОВ «Агротехніка»

Наші партнери