НОВИНИ

10 березня 2017
Органічне птахівництво

Європейські країни вже давно і успішно займаються органічним птахівництвом. Коли тільки фермери почали працювати в цьому напрямку ніяких стандартів не було, кожен виробник мав свій погляд на органічну продукцію.

Виробництво органічних курячих яєць в ЄС почало займати все більшу частку ринку. Наприклад, у Швейцарії органічні яйця займають близько 20% ринку, а у Німеччині, Франції та Австрії – понад 10%. Такі великі частки ринку свідчать про те, що європейці воліють харчуватися здоровою їжею. Проте, варто зазначити, що і ціни в порівнянні зі звичайними відповідні.  У Німеччині органічні яйця вартують вдвічі дорожче, при чому імпортується від 10 до 20% органічних яєць та м’яса птиці. Варто зазначити, що  органічне м'ясо займає невеликі частки ринку, в зв’язку з дуже великою націнкою виробників.

Для того, щоб продукція птахівництва вважалася органічною, вона повинна відповідати наступним вимогам:

  • корми повинні бути виключно сертифікованими і органічними;
  • курчата мають походити з органічного господарства;
  • птиця повинна мати багато простору для пересування;
  • курники завжди повинні бути чистими та доглянутими;
  • ні в якому разі не можна використовувати антибіотиків, стимуляторів росту та гормонів.

Вирощування органічної птиці означає, перш за все, створення безпечних, комфортних та здорових умов для птиці. Насправді органічну курятину та яйця цінують за наявність вітамінів А та Е, а також за меншу кількість холестерину та жиру, в порівнянні зі звичайною курятиною та яйцями.

 

З повагою, команда ТзОВ «Агротехніка»

Наші партнери