Чому курчата падають на ноги?
Що робити, якщо курчата падають на ноги
Спочатку припинити паніку .
Потім перевірити умови утримання, а саме поверхню підлоги (чи немає там виступаючих частин, цвяхів, відколів, скла, дроту). При клітковому утриманні оглянути якість плетіння, однорідність дроту, розмір вічка.
Наступний крок — огляд кінцівок. Якщо на лапках є ранки, порізи, то обробити їх антисептиком та ізолювати особину, що має рану, від решти поголів’я.
Якщо є підозра на рахіт (викривлення кінцівок, затримка в зростанні, аномальний розвиток кіля), то необхідно вводити спеціальні лікувальні препарати з високим вмістом вітаміну D і фосфору.
Якщо ветеринар поставив діагноз “артрит”, то пора підключати антибіотики, точне дозування і тривалість прийому підкажуть у ветаптеці.
Важливо: при лікуванні маточного поголів’я антибіотиками заборонено використовувати в їжу яйця і м’ясо протягом 1 місяця після прийому препаратів. Також, яйця птиці під час лікування не закладають в інкубатор, не кладуть під квочку, адже антибіотикотерапія може негативно вплинути на розвиток курячого ембріона.
Завжди простіше попередити падіння курчат на ноги, ніж лікувати
Ключові моменти у профілактиці – це якісна годівля професійними кормами і правильна технологія утримання.
Тому, краще не ламати голову, та використовувати корми Agrokorm , які задовільнять фізіологічні та вікові потреби птиці в поживних речовинах, вітамінах, кальцію та фосфорі.
З Agrokorm Ви можете бути впевнені у результативній відгодівлі птиці.
«Ваша птиця буде рости, як треба!»
Дзвоніть прямо зараз:
+380673337344
+380673337307