Комбікорми АГРОКОРМ™

ПРО КОМПАНІЮ
«Агротехніка»

Ми є виробником кормів готових, концентратів, преміксів та блендів для відгодівлі сільськогосподарських тварин та птиці.

Сучасне підприємство

Вся продукція нашого підприємства випускається під торговою маркою «Агрокорм». На підприємстві запроваджена інтегрована система управління якістю та безпечністю кормів готових, концентратів,
преміксів та блендів. Виробничі потужності ТзОВ «Агротехніка» сертифіковані по вимогам світових стандартів якості та безпечності ISO 9001:2015 та ISO 22000:2007 системи менеджменту у сфері безпеки продовольства та харчових продуктів.

Всі виробничі ресурси Агропромгрупи «Пан Курчак» розміщені на території Волинської області (Україна). Це дозволяє оперативно контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва, вносити необхідні зміни в систему взаємодії підприємств, а також створювати нові підрозділи і швидко реагувати на вимоги ринку.

ТІЛЬКИ ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

ТзОВ «Агротехніка» було засновано 30 січня 1997 року на Волині.
Свій шлях підприємство почало з реконструкції Локачинського комбікормового заводу. 

 

У 2010 році було побудовано Турійський комбікормовий завод та почалося поступове розширення виробничих потужностей по території Волинської області. 

ВИРОБНИЧА ПОТУЖНІСТЬ

                2 

ВЛАСНІ КОМБІКОРМОВІ ЗАВОДИ

                3 

ЕЛЕВАТОРНІ КОМПЛЕКСИ

                30 

ВИДІВ ЗБАЛАНСОВАНИХ КОРМІВ

             150

ТИС. ТОН КОМБІКОРМІВ У РІК

Для виробництва якісної продукції компанія використовує зернові культури вирощені на екологічно чистих територіях Волинської, Рівненської та Львівських областей.

Білкову та олійну сировину ТзОВ «Агротехніка» виробляє сама шляхом переробки насіння сої, ріпаку та соняшника на власних заводах. Амінокислоти, вітаміни, макро- та мікроелементи, які необхідні тваринам і птиці для нормального життя та розвитку компанія закуповує у провідних європейських компаніях тільки по прямим контрактам.

ТзОВ «Агротехніка» піклується про якість своїх продуктів, тому маючи потужну виробничу лабораторію оснащену сучасним європейським обладнанням, контролює весь технологічний процес від приймання сировини до відпуску готової продукції.

Наша компанія, поєднуючи в собі світовий досвід, європейську технологію та сучасне обладнання, розробила рецептури кормів, концентратів, преміксів та блендів, які дозволяють нашим клієнтам отримувати найкращі результати при вирощуванні сільськогосподарських тварин та птиці.

Агрокорм ПЕРЕВАГИ

повнораціонні корми та концентрати

Ми гарантуємо використання лише якісної сировини, оригінальних блендів та амінокислот провідних світових виробників.

Кращі фахівці з експертної логістики ТзОВ «Агротехніка» допоможуть вам відправити зернові вантажі по Україні та за кордон. Для цього у нас є всі необхідні важелі та транспорт.

Пропонуємо послуги:
оформлення вантажів;
— збір та підготовка необхідних документів;
— митне декларування;
відправлення вантажів залізничним та автомобільним транспортом.

Перевезення зернових вантажів здійснюється по Україні та закордон автомобільним та залізничним транспортом.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та пошук найкращих умов для транспортування вантажів на внутрішньому та зовнішньому ринку.