Комбікорми АГРОКОРМ™

 ТОП-12 фактів про аграрну Україну

ТОП-12 фактів про аграрну Україну

Підбірка найцікавіших досягнень аграрної України 👇
1️⃣Україна входить до трійки світових лідерів з виробництва ячменю, є одним з найбільших виробників цукрових буряків, а також входить до сімки світових лідерів з виробництва цукру, рослинної олії, свинини і картоплі.
2️⃣ За останні 20 років врожайність кукурудзи в Україні зросла більш ніж на 50%. Щоб помістити весь урожай кукурудзи, вирощеної в Україні за один рік, знадобиться 43 олімпійських стадіони, або ж поїзд довжиною 3700 км (дорівнює відстані від Києва до Мадрида). Сама ж кукурудза є найпоширенішою сільськогосподарською культурою в світі (більше 38% від загального виробництва зернових).
3️⃣ Україна залишається світовим лідером з виробництва соняшнику і виробляє соняшникової олії більше, ніж весь світ оливкового.
4️⃣ З українських горіхів можна спекти півмільярда київських тортів.
5️⃣ Перший рамковий вулик був винайдений в Україні в 1814 р Петром Прокоповичем. Україна в останні роки впевнено зберігає своє місце в трійці світових лідерів з виробництва меду, випереджаючи країни Європи за обсягами виробництва меду в кілька разів. До того ж, Україна посідає перше місце в світі з виробництва меду на душу населення (1,5 кг).
6️⃣ Україна займає третє місце в світі з експорту кукурудзи та ріпаку, і шосте– за експортом зернових. Головними імпортерами української кукурудзи є Китай, Іспанія, Румунія.
7️⃣ Українська молочна продукція користується попитом в 40 країнах світу. Серед головних імпортерів молочної продукції українського виробництва – Польща (26,1%), Молдова (18,8%), Казахстан (8,6%), Ізраїль (5,1%) та Нідерланди (4,7%).
8️⃣ В аграрному секторі працює кожен п’ятий українець.
9️⃣ Кожен третій долар, який отримує Україна, приносить аграрний сектор, протягом останніх декількох років є головним локомотивом вітчизняної економіки.
🔟 Українські аграрії годують 140 мільйонів людей на планеті. Українською пшеницею можна 4 місяці годувати всіх голодуючих в Індії; ізраїльтяни могли б 4 місяці харчуватися українською курятиною; жителів Фінляндії можна півроку годувати українським медом, а яєць, вироблених в Україні, вистачить на те, щоб два дні годувати омлетами всіх жителів ЄС.
1️⃣1️⃣ Площа запасів українського чорнозему дорівнює площі Великобританії. На території України зосереджено 1/4 всіх запасів чорнозему на планеті. Чорноземи при правильній обробці дають найбільшу кількість врожаю.
1️⃣2️⃣ Середньостатистичний українець за рік з’їдає близько 150 кг картоплі.