Комбікорми АГРОКОРМ™

 ЧЕРГОВЕ ПЛАНОВЕ ЗАНЯТТЯ СТУДЕНТІВ-МЕНЕДЖЕРІВ НА ТЗОВ «АГРОТЕХНІКА»

ЧЕРГОВЕ ПЛАНОВЕ ЗАНЯТТЯ СТУДЕНТІВ-МЕНЕДЖЕРІВ НА ТЗОВ «АГРОТЕХНІКА»

15 квітня 2024 року відбулося чергове планове заняття на підприємстві ТзОВ «Агротехніка».

Інтерактивну лекцію «Особливості роботи служби персоналу та кадрового діловодства» із ОК «Менеджмент персоналу» для студентів ІІ курсу ВНУ ім. Лесі Українки, спеціальності 073 Менеджмент провели Олена Фонотова – начальник відділу управління персоналом та автоматизації бізнес-процесів ТзОВ «Агротехніка» і Тетяна Повх – начальник відділу управління персоналом ТзОВ «Агідель».

Фахівці підприємств докладно розповіли здобувачам освіти про актуальні аспекти роботи з персоналом, ознайомили з внутрішніми нормативними документами, пояснили як працюють визначені в них норми та правила.

Найбільше студентів зацікавила інформація про вимоги до працівників і можливості для їхнього розвитку, які надає ТзОВ «Агротехніка», підходи до відбору претендентів на вакантні посади. Тому працівники підприємств докладно зупинилися на потенційно важливих менеджерських посадах, у яких є потреба, запросили здобувачів освіти проходити практику на підприємстві, брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад і стажуваннях.

Ми із задоволенням будемо ділитися досвідом і надалі!