Найбільше одомашнених качиних зграй зустрічаються в Китаї. За рік, якщо вірити статистиці, в Китаї з`являється до 2 млн представників молодняка. Китайцям подобається качатина і вони часто вживають її в різних стравах.
На сьогоднішній день вченими налічується понад 100 качиних видів, що включають одомашнених і диких птахів.
Самця качки звуть селезень.
Крякають тільки самки качок. Селезні видають шипіння, яке попереджає суперників про рух самця. Самки залучають крекотом потенційних партнерів.
Кількість хребців в короткій шиї качок більше, ніж у жирафа. Дивовижний факт пов`язаний з тим, що хребці у качок дуже маленькі.
Основні кістки скелета качок пустотілі, що знижує вагу птиці, полегшуючи політ.
Качки вміють пірнати на глибину більше 6 метрів для видобутку їжі.
У качок, особливо маленьких, погано розвинений батьківський інстинкт. Каченят нескладно підсадити до курки, і вони сприймуть її за матір. Вважають пташенята власною матір`ю ту самку, яку побачили першою.
Крила представників качиних ніколи не промокають. На пір`ї качок розподілений спеціальний жир, вироблений залозами під шкірою. Такий жир захищає оперення і відштовхує зайву вологу.
Качки ходять перевалюючись через те, що мають короткі широко розставлені лапи. Для того, щоб крокувати, їм доводиться перевалюватися всім тілом.З кормом ТМ «Агрокорм» – відгодівля качок стане простою справою!