Комбікорми АГРОКОРМ™

 Україна входить у п’ятірку лідерів-експортерів органічної продукції до ЄС !

Україна входить у п’ятірку лідерів-експортерів органічної продукції до ЄС !

Протягом останніх років Україна впевнено входить до ТОП-5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час свого виступу на міжнародному В2В заході Online Organic Export Days, повідомила 22 листопада пресслужба міністерства.

Зокрема, за словами посадовця, у 2021 р. Україна посіла 5 місце у світі зі 126-ти країн за обсягами імпорту органічної продукції до ЄС із часткою 6,6% від загального обсягу.

За даними моніторингу, який було  проведено у 2021 р., загальна площа сільськогосподарських угідь з органічним статусом становила 370 тис. га. Останні роки, Україна впевнено входила до ТОП 5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС.

За інформацією Дослідного інституту органічного сільського господарства Швейцарії (FiBL), Україна у 2020 р. посіла 21 місце у світі та 13 – у Європі саме за площею органічних сільськогосподарських угідь.

Також перший заступник міністра наголосив, що виробництво органічної продукції в Україні здійснюється переважно з дотриманням законодавства ЄС та США. Сертифікують таке виробництво понад 20 органів іноземної сертифікації.

Крім того, він повідомив, що наразі міністерство працює над завершенням формування правових засад контролю у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.