Комбікорми АГРОКОРМ™

 Українським птахівникам повністю зняли обмеження на експорт продукції до ЄС

Українським птахівникам повністю зняли обмеження на експорт продукції до ЄС

З 17 січня Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України у повному обсязі. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що обмеження діяли з грудня 2020 року у зв’язку з виявленням на території України випадків високопатогенного грипу птиці. Обмеження стосувалися карантинних зон, в яких були виявлені випадки хвороби, натомість продукцію з неінфікованих територій дозволялося експортувати до ЄС. Завдяки проведеній роботі з ліквідації спалахів високопатогенного грипу птиці та вжиття заходів щодо запобігання поширенню хвороби, обмеження, що були встановлені, зняті у повному обсязі.

Як повідомляє Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька

 «Продукція птахівництва складає вагому частку українських товарів, які експортуються до ЄС. Тому, зняття обмежень Європейським Союзом має дуже важливе значення для наших експортерів. Прийняте рішення дозволяє відновити експорт продукції птахівництва з усієї території країни».

У Держпродспоживслужбі зазначили, що впродовж останніх років система державного контролю за грипом птиці в Україні неодноразово оцінювалась інспекторами компетентних органів країн торгових партнерів, зокрема ЄС, США, Японії, Канади та Китаю. За результатами оцінювань запроваджена в Україні система державного контролю за грипом птиці визнана ефективною.